آشنایی با موسسه آموزش عالی غیردولتی، غیرانتفاعی رسالت کرمان

مفتخریم که با تجربه ترین متخصصین اغلب از دانشگاه های دولتی در این مؤسسه تدریس می نمایند.

جامعه رسالت با یک هدف مشترک هدایت می شود و می تواند پیشرو و بستر ساز رسیدن به اهداف توسعه کشور باشند : ایجاد یک دنیای بهتر از طریق آموزش، پژوهش و نوآوری. رسالت به منظور تسریع در انقلاب فرهنگی و صنعتی کشور، عمیقا ایرانی و اسلامی است. فارغ التحصیلان ما با انگیزه، کسب و کارهای فراوانی را ایجاد کرده اند و صدها شغل را می آفرینند. جامعه ما قدرت فوق العاده ای را به مانند یک مغناطیس برای جذب استعدادها از سراسر ایران رادارا است. از طریق آموزش، تحقیق و نوآوری، جامعه رسالت ماموریت خود را برای خدمت به ایران اسلامی دنبال می کند. مفتخریم که با تجربه ترین اساتید متخصص و اغلب از دانشگاه های دولتی در این مؤسسه تدریس می نمایند امیدواریم دانشجویان عزیز در دوران تحصیل در این مؤسسه ایامی موفقیت آمیز داشته باشند.

تاریخ تاسیس ( براساس مجوز وزارت علوم تحقیقات وفناوری )1390
موقعیت جغرافیایی ایران- استان کرمان – شهر کرمان
فضای آموزشی موجود  3550 مترمربع زیربنا و حدود 1هکتار مساحت
فضای آموزشی درحال احداث  4000 مترمربع زیربنا درزمینی به مساحت 31500 مترمربع
خوابگاه دانشجوییخوابگاه خودگردان تحت نظر موسسه

ماموریت ما

ماموریت رسالت این است که دانش و رتبه دانشجویان را در زمینه علم، فن آوری و سایر زمینه های تحصیلی که متناسب با قرن بیست و یکم بوده و برای خدمت به ملت و دنیا ضروری است، بهبود بخشد. موسسه متعهد به تولید، انتشار و حفظ دانش و همکاری با دیگران است تا این علوم را در سطح ملی و بین المللی توسعه داده و پیشرو و بستر ساز رسیدن به اهداف توسعه کشور باشد. ما قصد داریم درهر عضو جامعه رسالت با حفظ و بهبود شاخص های توسعه کیفی آموزش عالی و اصلاح نظام پذیرش دانشجو ، مبتنی بر تولید علم واستفاده بهینه ازظرفیت بخش خصوصی، توانایی و اشتیاق به کار، خلاقیت و تاثیرگذاری برای پیشرفت جامعه را نهادینه سازیم.

1 – برنامه های آموزشی برابر مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی برنامه ریزی اجرا می گردد.
2- مدارک تحصیلی و دانشنامه دانش آموختگان با امضای رئیس مؤسسه و نماینده وزیر ( رئیس محترم دانشگاه شهیدباهنر کرمان ) صادر می شود.
3- براساس مأخذ سازمان سنجش درصد قبولی فارغ التحصیلان این مؤسسه به نسبت جمعیت، در مقطع کارشناسی ارشد بیش از 27 درصد بوده و می توانند با دانشگاههای دولتی برابری نمایند.
4- در فعالیت های فرهنگی، و صيانت از جايگاه و منزلت رفيع آنها وكمك به سالم نگه داشتن محيط هاي آموزشي و پژوهشي همواره به عنوان يكي از محورهاي اصلي و مذهبی در استان کرمان پیشتاز بوده است.
5- پذيرش دانشجو در رشته هاي مختلف متناسب با نياز به تخصص آن رشته عمدتا در رشته علوم انسانی، علوم پایه و هنر و در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته ، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی ازطریق سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد.
6- پذیرش در مقاطع ؛ کارشناسی پیوسته ، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی می باشد.
7- شهریه دریافتی با تصویب هیات امنا و باکمترین تعرفه وزارت علوم، تحقیقات وفناوری تعیین واعلام می گردد.

۱- تجهیــز کلاس های درس بــه ویدئــو پروژکتور
۲- اینترنت رایگان به دانشجویان کارشناسی ارشد
۳-کارت اتصــال بــه مجــلات و مقالات خارجی رایگان
۴-کتابهــای درســی و تخصصــی،مجلات، کتابهــای الکترونیــک (Ebook)
۵-تجهیز کلاس ها با میزو صندلی و سایر امکانات استاندارد
۶-عضویـت سـیویلیکا بـرای پـی جویـی مقـالات و منابـع بـرای دانشـجویان ارشـد
7- فضای بسیار مناسبی برای توسعه آموزش عالی وافزایش پذیرش تا سه برابر ظرفیت فعلی فراهم می باشد.

پذیرفته شدگان می توانند در مهلت های مقرر برای نام نویسی و انتخاب واحد مراجعه و با مدارک مورد نیاز نسبت به تکمیل نمودن فرم های ثبت نام اقدام نمایند. این موسسه علاوه بر پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری هر ساله با توجه به سهمیه اختصاص داده شده تعدادی دانشجو بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و پیوسته پذیرش می نماید.

ریاست , معاونین آموزشی ، پژوهشی وتحصیلات تکمیلی ازاعضای هیات علمی می باشند: سرپرست مؤسسه ازسال 1390 تاکنون دبیر انجمن و اتحادیه دانشگاهها و مؤسسه های غیردولتی ناحیه ۸ (استانهای کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان) می باشند که بصورت تمام وقت خدمت می نمایند.

مؤسسه زیرنظر هیأت امناء ( متشکل از 3 نفر عضو هیأت مؤسس یک نفر روحانی،3 نفر هیأت علمی دانشگاهها، نماینده وزارت علوم و نماینده استاندار ) اداره می شود. علاوه بر آن از سرمایه علمی و تخصصی این اعضاء جهت رشد وتعالی آموزش عالی استفاده می شود. تمامی فعالیت های علمی، فرهنگی، پژوهشی و عمرانی مؤسسه با هماهنگی ومجوز این هیأت انجام می شود. جلسات هیأت امنای معمولاً در هر فصل سال برگزار می گردد…

image

45

45

45

استاد مدعو

image

7.5k+

7.5k+

7.5k+

دانشجو

image

30

30

30

سال تجربه هیات موسس

image

4000

4000

4000

متر فضای آموزشی